Auto Corsten

 

Інструкції щодо експортування та транспортування

Компанія Auto Corsten Export на місці підготує для вас всі документи. Спираючись на багаторічний досвід, компанія Auto Corsten Export допоможе вам пройти реєстрацію та підготувати необхідні митні документи для експорту практично в будь-яку країну світу.

 

 

 

Необхідні експортні документи

Імпортуючи до своєї країні автомобіль, придбаний у Нідерландах, ви повинні підготувати низку документів. Їх перелік наведено нижче.

 

BPM teruggaafregeling bij export

 

Експортна декларація

 

 

[hr]

KentekenРеєстраційні документи на експорт і номерні знаки

Якщо ви плануєте поїздку автодорогами загального користування на автомобілі, зареєстрованому для експорту, або проїхати ним у країну призначення, вам потрібні реєстраційні документи на експорт і номерні знаки. Це пов’язано з тим, що голландські номерні знаки стають непридатними, коли транспортний засіб реєструється на експорт. Реєстрація на експорт дійсна протягом 14 днів. Це означає, що ви матимете 2 тижні на те, щоб скористатися транспортним засобом для переїзду в країну призначення. Щоб отримати реєстраційні документи на експорт, вам знадобиться дійсний APK (талон техогляду, офіційне підтвердження придатності для експлуатації) на транспортний засіб. Якщо термін дії APK минає раніше, то реєстрація на експорт стане недійсною в той самий день, що й APK. Номерні знаки для експорту – це біла пластина з чорними цифрами й літерами. На пластині вказано номер, після якого йдуть дві літери та комбінація з трьох літер або цифр. Компанія Auto Corsten за мить може підготувати документи для реєстрації на ваше ім’я. Це також стосується номерних знаків для експорту. За необхідності в нашій майстерні вашу покупку може бути перевірено та схвалено для експорту.

[hr]

Export certificaat

Ліцензія на експорт

Переваги ліцензії на експорт від VWE:
детальна інформація про транспортний засіб;
переклад експортної декларації RDW;
підтвердження якості й доказ того, що експортну операцію оформлено правильно.

 

[hr]

verklaring typegoedkeuring

Декларація про відповідність (для автомобілів)

Якщо ви експортуєте автомобіль до іншої країни й там подаєте заяву на реєстрацію транспортного засобу, вам потрібно пред’явити декларацію про відповідність. Інформація в декларації VWE про відповідність подібна до відомостей у CVO (Сертифікаті відповідності) або COC (Сертифікаті відповідності вимогам). У цій декларації ви знайдете технічну інформацію, еквівалентну вихідним даним про стандартизацію, які необхідні для реєстрації автомобіля.

 

[hr]

verklaring type goedkeuring caravan

Декларація про відповідність (для вантажівок)

Віднедавна компанія VWE також видає декларації про відповідність для вантажівок і причепів. Маючи цю декларацію, дуже просто зареєструвати вантажівку в іншій країні. У цьому документі ви також знайдете технічну інформацію, еквівалентну вихідним даним про стандартизацію, які необхідні для реєстрації вантажівки.

 

[hr]

groene kaart

Зелена карта

Пам’ятайте, що для транспортних засобів, які йдуть на експорт, має бути оформлено страховий поліс цивільної відповідальності. Ви також можете придбати “Зелену карту” – тимчасовий страховий поліс для свого автомобіля, що покриває питання юридичної відповідальності та діє протягом 15 днів. Як приватна особа, ви можете отримати “Зелену карту” в одному з пунктів обслуговування VWE. Ви повинні взяти із собою голландські документи про реєстрацію, документ на перевезення та/або реєстраційний документ на експорт, а також посвідчення особи водія.

 

[hr]

factuur verklaring

Європейський сертифікат №1 на перевезення товару

Європейський Союз уклав торговельні угоди з рядом країн, що не входять до нього. Завдяки цим угодам іноземні покупці можуть імпортувати товар на вигідних умовах, наприклад зі зниженим імпортним митом або навіть без нього. Завдяки цьому громадянам таких країн дуже вигідно купувати європейські автомобілі.

 

 

[hr]

EAD document

Митний документ EAD, що супроводжує процедуру експорту

Експортуючи транспортні засоби до країни, що не входить до Європейського Союзу, ви повинні надати на митниці експортну декларацію, і там має бути складено документ EAD, що супроводжує процедуру експорту.

 

[hr]

RDW

Інші відомості

[unordered_list style=”tick”]

  • Заповнений і найновіший реєстраційний документ (частина I (IA), частина II (IB) і копія частини III / “трансферний сертифікат” (II)
  • Відповідні номерні знаки
  • Оригінальне й дійсне посвідчення особи

[/unordered_list]

 

 

Back to top