Auto Corsten

 

Konsultacijos eksporto ir transportavimo metu

„Auto Corsten Export“ vietoje sutvarkys visus jums reikalingus dokumentus. Turėdama ilgalaikę patirtį, „Auto Corsten Export“ gali padėti sklandžiai atlikti registraciją ir paruošti reikiamus muitinės dokumentus eksportui į faktiškai bet kurią pasaulio šalį.

 

Eksportui reikalingi dokumentai

Jei į savo šalį importuosite Nyderlanduose pirktą transporto priemonę, jums reikės surinkti nemažai dokumentų, kurie nurodyti toliau:

 

BPM teruggaafregeling bij export

 

Eksporto deklaracija

 

 

[divider]

KentekenEksporto registracijos dokumentai ir numeriai

Jei ketinate transporto priemone, kuri užregistruota eksportui, važiuoti valstybiniais greitkeliais arba važiuoti juo į paskirties šalį, jums reikės turėti eksporto registracijos dokumentą ir registracijos numerius. Taip yra todėl, kad transporto priemonę užregistravus eksportui, Nyderlandų valstybinių numerių lentelės sunaikinamos. Nuo tada eksporto registracija galioja 14 dienų; tai reiškia, kad per 14 dienų turite nugabenti transporto priemonę į paskirties šalį. Vis dėlto, prieš suteikiant registraciją eksportui, transporto priemonė privalo turėti galiojantį APK (TA taloną, oficialiai patvirtinantį tinkamumą eksploatuoti). Jei APK baigia galioti anksčiau, registracija eksportui baigia galioti tą pačią dieną, kaip ir APK. Eksporto registracijos numerių lentelė yra baltos spalvos su juodais skaičiais ir raidėmis. Joje užrašytas vienas skaičius, dvi raidės ir trijų raidžių arba skaičių derinys. „Auto Corsten“ gali sutvarkyti registraciją jūsų vardu per keletą akimirkų. Tai galioja ir eksporto registracijos numerių lentelėms. Jei reikia, jūsų pirkinys gali būti patikrintas ir patvirtintas eksportui mūsų dirbtuvėse.

[divider]

Export certificaat

Eksporto liudijimas

VWE eksporto liudijimo privalumai:
išsami informacija apie transporto priemonę;
RDW eksporto deklaracijos vertimas;
kokybės patvirtinimo antspaudas ir įrodymas, kad eksporto sandėris buvo sutvarkytas tinkamai.

 

[divider]

verklaring typegoedkeuring

Tipo patvirtinimo duomenų deklaracija (automobiliai)

Jei eksportuojate automobilį į kitą šalį ir ten kreipiatės dėl transporto priemonės registracijos, jūsų paprašys pateikti tipo patvirtinimo duomenų deklaraciją. VWE tipo patvirtinimo duomenų deklaracijoje pateikiama informacija yra panaši į pateikiamą CVO (Certificaat Van Overeenstemming) arba COC (atitikties deklaracijoje). Šioje deklaracijoje rasite pradinius normavimo duomenis atitinkančią techninę informaciją, reikalingą automobiliui užregistruoti.

 

[divider]

verklaring type goedkeuring caravan

Tipo patvirtinimo duomenų deklaracija (automobiliai-furgonai)

Jau kurį laiką VWE turi ir automobilių-furgonų bei priekabų tipo patvirtinimo duomenų deklaracijas. Su šia deklaracija lengva užregistruoti automobilį-furgoną kitoje šalyje. Šioje deklaracijoje taip pat rasite pradinius normavimo duomenis atitinkančią techninę informaciją, reikalingą automobiliui-furgonui užregistruoti.

 

[divider]

groene kaart

Žalioji kortelė

Nepamirškite, kad eksportuojamos transporto priemonės privalo turėti atsakomybės draudimą. Laikinai apdrausti savo eksportuojamą transporto priemonę galite su Žaliąja kortele. Šis tarptautinis draudimo patvirtinimas apima jūsų teisinę atsakomybę ir galioja 15 dienų. Kaip privatus asmuo Žaliąją kortelę įsigyti galite vienoje iš VWE paslaugų teikimo vietų. Turėsite pateikti Nyderlandų registracijos dokumentą, tranzito dokumentą ir (arba) eksporto registracijos dokumentą bei vairuotojo tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

[divider]

factuur verklaring

EUR. 1 judėjimo liudijimas

ES yra sudariusi prekybos sutartis su daugeliu šalių, nepriklausančių ES. Dėl šių sutarčių užsienio pirkėjai gali importuoti palankiomis sąlygomis, pavyzdžiui, jiems sumažinami arba neskaičiuojami importo mokesčiai. Dėl tokių palankių importo sąlygų šių šalių pirkėjai mielai perka automobilius iš Europos.

 

 

[divider]

EAD document

EAD muitinės dokumentas

Eksportuodami transporto priemones į šalis už Europos Sąjungos ribų, privalote muitinei pateikti eksporto deklaraciją, taip pat turi būti parengtas EAD muitinės dokumentas.

 

 

[divider]

RDW

Kita informacija

– Jūsų užpildytas ir naujausias registracijos dokumentas: I dalis (IA), II dalis (IB) ir kopija, III dalis / „Overschrijvingsbewijs“ (II);
– Atitinkama (-os) registracijos numerių lentelė (-ės);
– Originalus ir galiojantis tapatybės patvirtinimo dokumentas.

 

 

Back to top