Blog

Latest Industry News

Opel ADAM

Jaunatviškas, ryškus ir vertas apdovanojimų: „Opel ADAM” laimi „red dot design award” prizą

 

Riuselsheimas. „Opel ADAM” yra palankiai įvertintas tiek ekspertų, tiek ir klientų dėl netradicinės išvaizdos ir jame įdiegtų naujausių technologijų. Paskutinis toks įrodymas tapo gerai žinomas „red dot design award apdovanojimas, kurį „Opel“ skyrė 37 narių tarptautinė komisija.

 

„Automobilių ir Transporto” kategorijoje, ADAM pelnė „2013 produkto dizainas” titulą sėkmingai nurungdamas kitus konkurentus. ADAM modelis jau sulaukė daugiau nei 30 tūkst. užsakymų ir, pasak, ekspertų, klientus pavergia dėl estetiškų formų bei darnios išvaizdos. „Su „red dot design award“ apdovanojimu ir toliau tęsiamos mūsų pergalės, tačiau jau su nauju, gyvenimo būdo automobiliu, kuris pasižymi inovatyvumu,“ – sako Nielsas Loebas, „Opel“ išorės dizaino vadovas. „Su ADAM įrodėme, jog kiekviename segmente, kiekvienam skoniui galime pasiūlyti puikų dizainą.“

 

Nuo 2009 m. „Opel“ pelnė jau keturis „red dot“ apdovanojimus, paskutinysis skirtas ADAM.

Anksčiau šis prizas atiteko vidutinio dydžio „Insignia“, „Astra Sports Tourer“ modeliams bei kompaktiško dydžio „Astra GTC“ modeliui. Tai dar sykį įrodo, kad „Opel” dizaino filosofija „skulptūriškas meniškumas ir vokiškas tikslumas”, kuri buvo pristatyta kartu su „Insignia“, teigiamai įvertinta klientų ir ekspertų.

 

Šiais metais „red dot design award” apdovanojimuose dalyvavo daugiau kandidatų nei įprasta. 1865 kompanijų ir dizainerių iš 54 šalių, komisijai įvertinti pristatė 4662 produktus, 19 – oje skirtingose kategorijose.

 

 

Apdovanojimas oficialiai bus įteiktas birželio 1 dieną, Aalto teatre, Esene, šventiškoje ceremonijoje, kurioje dalyvaus daugiau nei 1200 tarptautinių svečių iš verslo pasaulio, taip pat politikai, žiniasklaida. Šis pasaulyje žinomas dizaino konkursas buvo pradėtas organizuoti dar 1955 metais.

 

Individualumo čempionas integruojantis išmanius telefonus

„Opel ADAM“ išsiskiria individualiu dizainu – joks kitas šio segmento automobilių gamintojas nesiūlo 61 tūkst. išorės ir 82 tūkst. salono interjero skirtingų kombinacijų. Taip pat galima rinktis iš 12 skirtingų kėbulo bei trijų stogo spalvų, 31 skirtingo dizaino ratus ar LED lempučių salono lubų apšvietimą. Automobilyje įdiegtos naujausios technologijos – tai informacinė pramoginė sistema „IntelliLink“, kuri integruoja išmanųjį telefoną (naudojant „Android” ar „Apple iOS” operacines sistemas). Ši sistema turi ir inovatyvią balso atpažinimo „Apple Siri“ programą su nauja „Eyes Free“ funkcija. Gyvenimo būdą atspindintis automobilis siūlo daug inovatyvių sprendimų, kurie anksčiau buvo galimi tik aukštesnės klasės modeliuose. Naujos kartos automatinis automobilio statymo asistentas, šildomas vairaratis, šonininės kliūties įspėjimo funkcija, integruotas dviračio laikiklis „Flex Fix“ – visa tai siūloma su ADAM. Prieš kelias savaites ADAM už patogumą, dizainą, aukštą kokybę bei inovacijas buvo apdovanotas inovatyvaus prekės ženklo „Plus X Award“ prizu.

Back to top